HAKKIMIZDA

  Bafra Baltat Hakkında

  Dondurma dünyada kendi kültürünü yaratırken, Samsun’daki temsilcisi Bafra Baltat Dondurmaları’da diğer dondurma üreten firmalarda kullanılmayan tekniklerle üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi ve lezzeti ile gerçek dondurmanın tadını, Bafra Baltat’ı yarattı. Samsun’da dondurmanın adı, Bafra Baltat Dondurmaları oldu.

  Günümüzde modern şekilde üretilen Bafra Baltat Dondurmaları, geçmiş yıllardan gelenekselden günümüze global standartlarda bir gelişme gösterdi. Tek firma ile bu serüvene başlayan firmamız, yıllar içinde bayilik vermeye ve yeni şubelerini açmaya başlayarak daha güçlü bir marka olma  yolunda ilerlemeyi  başardı.

  Vizyonumuz

  Türkiye’de yaşayan herkesin mutlu, huzurlu ve sağlıklı yaşamaya hakkı vardır. Bu nedenle firmamız daha sağlıklı daha mutlu bir yaşam sağlayabilmeyi ilke edinmiştir. Firmamız ve çalışanlarımız bu hedefler doğrultusunda ilerlemek için her zaman durmadan çalışmayı sürdürecektir.

  Misyonumuz

  Misyonumuz, ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir.Hedefimiz, ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan en üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

  Patentli

  2012 yılından bu yana Bafra Baltat dondurmaları Marka Tescil Belgelidir.

  Lezzetli

  Ürünlerimizin eşssiz lezzeti her zaman tercih sebebi olmamızı sağladı.

  Kaliteli

  Ürünlerimiz yüksek kalite standartları çerçevesinde üretlip satışa sunulmaktadır.

  Güvenilir

  Ürünlerimiz doğaldır ve hiç bir katkı maddesi yoktur güvenli tüketebilirsiniz.

  Scroll to top
  WeCreativez WhatsApp Support
  Ürün siparişi vermek ve bilgi almak için hemen bize yazın !
  👋 Web Sitemize Hoş Geldiniz